ישנם בילויים רבים שמתחרים על ליבותיהם של הורים המבקשים לקיים אירועים קטנים לילדיהם. למשך שנים היו הבאולינג או הקולנוע מהבילויים המובילים בתחום.

לפני כ-5 שנים, כשנכנס תחום חדרי הבריחה לישראל, הוא טרף את הקלפים בצורה יוצאת דופן.

הורים רבים בחרו בחדר הבריחה כפעילות ליצירת ימי הולדת איכותיים ויצירתיים.
חדרי הבריחה נענו לאתגר, ועם השנים התאימו עצמם עוד ועוד על מנת לעמוד בביקושים. כעת, במתחמים רבים ניתן למצוא חדרי אירוח מקושטים וחבילות ימי הולדת. בחדרי בריחה יש כמה יתרונות מרכזיים שהפכו אותם לבילוי המוצלח אליו הפכו.

  1. חוויה מעולה – לפני הכל, חדרי הבריחה הם, פשוט מאוד, כיפים מאוד. ילדים ומבוגרים כאחד נהנים מהמשחקים, מהעיצובים, מהאקשן ומהחוויה כולה. חוויית חדרי בריחה מגבשת, מאתגרת שכלית ורחבת אופציות, החל מתחרות בין קבוצות ועד אתגרים נוספים.
  2. חוויה יצירתית – לאנשים רבים, למען האמת, נמאס מבאולינג וסנוקר, מסרטים ובילויים אחרים. חדרי הבריחה מספקים חוויה שונה, חדשה, יצירתית ומעניינת שיכולה להפוך לאירוע בלתי נשכח. הבילוי מגוון ויצירתי כך שכל אחד יכול למצוא את המקום שלו, ואין ילדים שישבו בחוסר מעש. יש מגוון חבילות וסגנונות כך שאין צורך לכפות חוויה זה לכיתה שלמה.
  3. חוויה מלאה – כאמור, חדרי בריחה הפכו מותאמים יותר ויותר לאירועים, עד שבימינו ניתן למצוא מתחמים עם חדרי אירוח, משחקי ילדים ועוד דברים רבים. בצלצול אחד, ניתן לסגור מתחם חדרי בריחה בנתניה ועד אילת, ולא תצטרכו לדאוג לכיבוד, אוכל, הפעלות ועוד. פשוט סוגרים ומקבלים את החוויה המלאה.
  4. חוויה בטוחה – חלק מהסיבות שחדרי הבריחה הצליחו כל כך, בטח בתקופת הקורונה, הייתה שהם מיועדים למשחקים קטנים עם הקבוצה או המשפחה שאיתם מגיעים, ולכן, רוב הנחיות הקורונה לא התייחסו לחדרי בריחה, מה שהפך אותם לאחד הבילויים הכי שמורים מבחינת קורונה.

ישנן עוד סיבות רבות בגינן הפך חדר הבריחה לאטרקציית ילדים מוצלחת כל כך. גם היום, חדרי הבריחה משתנים ומשתפרים ללא הרף, וכך גם הפוטנציאל אליו נושאים עיניהם. כיום, חדר בריחה למשפחה הוא אחד הבילויים המובילים בבתים רבים.

  1. מה צריך לברר לפני שמזמינים אירוע? שיש חדר אירוע גדול – במתחמים רבים ישנו חדר אירוח גדול בו מבלים לפני, אחרי או במהלך המשחק.
  2. שיש מספיק חדרים המותאמים לגילאי הילדים – ישנם חדרים רבים שבהם החדרים אינם מותאמים לילדים, דבר הגורם לאי נעימות רבה, מומלץ להתקשר לפני, להבין את מהות החדרים ואת מידת ההתאמה.
  3. המתחם גדול מספיק עבורכם – ישנם מתחמים רבים בגדלים שונים, מומלץ להתקשר לפני ולוודא שהמשחקים והחדרים גדולים מספיק להכיל את כל החוגגים בצורה נוחה. לרוב, במהלך המשחקים עצמם יהיה צורך להתחלק לחדרים השונים, שכן לרוב חדרי בריחה לא מותאמים למשחקים גדולים מ-8-10 שחקנים. גם חדר בריחה לקבוצות גדולות לא מותאם ליותר מ-10-12 שחקנים.

טלפון

052-3882038

אימייל

placeboerm@gmail.com

כתובת

הגביש 4, כניסה א', נתניה

טלפון

052-3882038

אימייל

placeboerm@gmail.com

כתובת

הגביש 4, כניסה א', נתניה