מזל טוב!
הקטנצ'יק שלכם בן 11? הנסיכה שלכם בת 12?
ואתם יושבים וחושבים בבית איך כבר אפשר לחגוג לילד המקסים הזה שכבר חגגתם לו/לה בכל דרך אפשרית?
בואו אלינו ליום הולדת בחדר בריחה פלסיבו.
חגיגות יום הולדת בחדרי בריחה הם הדבר הכי חם עכשיו, למה אתם שואלים? יש לזה כמה סיבות טובות:

  1. קודם כל זה רעיון מקורי. תחום חדרי הבריחה הגיע לחיינו לפני כמה שנים ומאז תפס תאוצה בקצב מסחרר. [ולא בכדי. זאת חויה כיפית, גם למבוגרים ובוודאי שלילדים.] כל הילדים כבר הספיקו לחגוג יום הולדת עם ליצן או עם מתנפחים בפארק, אבל לא כולם הספיקו לחגוג יום הולדת בחדר בריחה. חדר בריחה מספק חוויה מיוחדת ומרעננת שאין שניה לה בכל מקום אחר. חוויה שדורשת ממך להפעיל כישורים שלא חשבת שיש לך ולהתנסות במצבים שלא התנסית בהם. זאת חוויה שהילד שלכם לא ישכח. והכי חשוב, הגודל, יש חדרי בריחה לקבוצות גדולות וקטנות כאחד!
  2. חוויה מותאמת גיל. הילד כבר גדול מדי בשביל להתלהב מליצן שמנפח בלונים והילדה כבר לא מתרגשת מנסיכות קסומות. חדר בריחה הוא חויה שמאתגרת גם למבוגרים, ובוודאי שלילדים. החידות שלנו עוברות התאמה כדי להתאים לגיל המשתתפים ולספק חוויה מאתגרת אך גם מספקת ומהנה. אף אחד מהחברים הקטנים לא יגלגל עיניים בשיעמום.
  3. חוויה מאתגרת שמפתחת את החשיבה. הילד שלכם הוא גאון קטן? אין כמו יומולדת כהזדמנות לנפנף בזה מול החבר'ה. תביאו אותו אלינו לאתגר את עצמו עם חידות לא פשוטות בכלל אך מותאמות לגילו.
  4. חוויה מגבשת. מה יותר מגבש מלהיות כלואים כל החברים ביחד בחדר אחד ולהיות צריכים לשתף פעולה כדי לצאת? החויוה תהיה לא רק מהנה, אלא גם הזדמנות לילד לחזק קשרים עם החברים שלו וללמוד לעבוד ביחד תוך כדי שכל אחד תורם את החוזקות שלו.
  5. חוויית הכל-כלול: אצלנו תקבלו גם הפעלה בחדר בריחה, גם ארוחה, גם חדר פעילות. אתם לא צריכים לדאוג לכלום, טלפון אחד אלינו ואנחנו נדאג להכל. אין כאוס בסלון לנקות אחרי שכולם הלכו, ואין לשבור את הראש בסופר מי אוהב מה ומה לקנות. בטלפון אחד תוכלו לסגור יום הולדת מושלם לילד/ה ולקבל שקט נפשי.

אז בואו אלינו למתחם חדרי בריחה פלסיבו, לחוויית יום הולדת שהילד שלכם לא ישכח!

טלפון

052-3882038

אימייל

placeboerm@gmail.com

כתובת

הגביש 4, כניסה א', נתניה

טלפון

052-3882038

אימייל

placeboerm@gmail.com

כתובת

הגביש 4, כניסה א', נתניה