היינו קבוצה מעורבבת של מנוסים ומתחילים, חייב להגיד שכולנו מצאנו את עצמנו שם. גם אחרי 40 חדרים החידות בחדר מרעננות ייחודיות, והסוף הוא ללא ספק אחד מהטובים שחוויתי.

Dan Dayan
הגענו לאסקייפ רום 4 חברות , באנו במונית , עכשיו בהתחלה התחלתי לפחד כי אני לא רגילה לדברים האלה , אבל איך שהתחלנו אני הרגשתי שאני בעולם אחר , עולם אחר. תכלס באלי להגיד לכם שהייתה לי חוייה מושלמת באתי לשם יום אחד ואחר כך חגגתי שם יום הולדת מרוב הכייף. ממליצה בחום!

Yarin Malka‎‏
חדר בריחה ברמה גבוהה!!!

היינו 3 זוגות, גיא התייחס אלינו בצורה יוצאת מהכלל ונהנינו בטירוף!

Adi Ishai Roje
חדר בריחה לזמן את הרוע

דרגת החידות מאתגרת

חדר מצויין

נהנו!

חלי זנד
היינו בשישי אחרון 7 אנשים בעלי נסיון בלזמן את הרוע זהו בהחלט החדר שתעקבנו בוא הכי הרבה החידות לא קלות ודורשות מחשבה החדר עצמו מלאה בפעילות ותמיד יש מה לעשות בחדר היו בנינו אנשים שפחדו ולא יכל לחשוב יותר בגלל אירועים מסוימים במהלך החדר אני רוצה להודות לדודו המפעיל שמהתחלה הכניס אותנו לאווירה והיה מאוד סובלני וגם שביקשנו עזרות הוא לא גילה לנו אלה רק רמז לנו וגם אחרי שיצאנו דודו המשיך לדבר ולצחוק איתנו גם אחרי 20 דקות שסיימנו את החדר בנתיים אחרי כמה חדרי אימה זה החדר הכי טוב שהיינו בוא לא הפסקנו להנות והיתבאסנו שנגמר ממליץ בחום לכולם אנחנו נסענו חצי שעה לחדר הזה וגם שעה נסיעה זה כדיי תודה לצוות "לזמן את הרוע 1408"

ליאור זנד
חדר בריחה אחד הטובים שהיינו מושקע עם המון מחשבה וטעם…. צוות מדהים ושרותי מאוד .. מומלץ בחום !!!

Hadas Saada Nahum‎‏
הגענו לחדר קבוצה של 7 מבוגרים/בוגרים

חדר בריחה מאתגר, מלחיץ ומעניין

חדר מאובזר ברמה גבוהה עם אווירה תואמת

ללא ספק היה מהנה

מומלץ בחום

לימור גבאי
פשוט תזמינו כל מילה מיותרת…

Smadar Koren
איזה חדר נהדר! היינו היום וכל כך נהנינו. החדר זרם לנו פשוט מושלם. לא נתקענו לשניה והיה לנו כל כך כיף. והרפרנסים לסרט הם רבים ומדויקים בצורה שאין בהרבה חדרים היום. פשוט מעולה. ממליצה בחום

Maayan Levi Michaeli
חדר בריחה מדהים, מרגישים שדוד בנה אותו.

מומלץ ביותר!!!

Amir Greenfeld
החדר מעוצב יפה ומעניין , אוירה טובה ומתאימה לסיפור , כולם משתתפים , היינו 5 אנשים 2 מבוגרים ושלושה ילדים , כולם משתתפים וכולם נהנים , המדריך מסביר ברור ומדויק , וגם הרמזים מוסיפים ולא הורסים כלל,

יצאנו מרוצים מאוד ועם הרגשת סיפוק שקיבלנו תמורה הוגנת ושווה …. בקיצור : שווה !

אבי פטיק
חדר מדהים! אין ספק שהוא בטופ 5 של חדרי הבריחה בארץ לטעמי

ועשיתי לא מעט (63). תפאורה וסיפור עלילתי שמכניס לאווירה קריפית כבר מההתחלה. הפעילה אותנו נעם בלי ו' לטענתה שהייתה מפעילה מצוינת ונתנה לנו שירות והפעלה מעולה. חידות מאתגרות וגם כשלא ראינו את הסרט לפני מאוד נהנו..

מ-ו-מ-ל-ץ !

Yarin Malka‎‏

טלפון

052-3882038

אימייל

placeboerm@gmail.com

כתובת

הגביש 4, כניסה א', נתניה

טלפון

052-3882038

אימייל

placeboerm@gmail.com

כתובת

הגביש 4, כניסה א', נתניה