חדר בריחה לזמן את הרוע הינו חדר בריחה מפחיד בנתניה.

זהו חדר הבריחה השני של חברת "פלסיבו חדרי בריחה בנתניה", החדר נפתח ב- 18.11.17 והוא מבוסס ונוצר בהשארת הסרט השני של לזמן את הרוע.

חדרי בריחה הפכו כבר מזמן להיות התחביב הלאומי של ישראל, כאשר יש כיום כ 350 חדרי בריחה בארץ.

במתחם של פלסיבו, המכיל את חדר בריחה 1408 וחדר בריחה לזמן את הרוע, תוכלו למצוא גם לובי אירוח ענק ומפנק שיענה על הדרישות שלכם לכל אירוח ולכל מטרה.

חדר בריחה לזמן את הרוע הוא חדר בריחה מפחיד המשלב תפאורה מצויינת ותואמת לרמה, חידות בדרגת קושי בינוני- קשה המצריכות שיתוף פעולה והמון חשיבה ויצירתיות. אצלינו תוכלו למצוא את עצמכם בסיטואציות מאוד מפחידות ומאתגרות והכי חשוב מעלות דופק ואדרנלין ויוצרות חוויה עוצרת נשימה.

אצלינו תצטרכו להתמודד עם הפחד ולהסתכל לרוע בעיניים…

החדר יקח אתכם אתכם למקרים וסיטואציות אמיתיות אשר התרחשו במציאות ואתם תצטרכו להתמודד ולפנח איך מסבירים את התופעה העל טבעית שמתרחשת בבית המקולל.

אתם נכנסים לנעליים של חוקרי הכנסייה אשר נשלחו לבית משפחת הודסון לאחר אינספור תלונות של מקרים על טבעיים מצמררים וקשים, הבית הרדוף והמקולל מרובה מקרי המוות והרצח הלא מוסברים ינסה לגרום לכם להאמין כי אכן יש ישות שטנית שרודפת את הבית וגורמת להמון מקרים מוזרים,

.זכרו! הכנסייה לא יכולה להתערב ללא הצדקה והוכחות מכם, לכן עליכם למהר ולנסות כמה שאפשר על מנת לעזור למשפחה האומללה.

חדר בריחה לזמן את הרוע ללא ספק יכניס אתכם לאווירה אפלולית של מותחן אימה מצמרר, אם תמיד רציתם לבדוק כמה אתם אמיצים ולהתמודד עם הפחדים הכי נוראיים שלכם זה בהחלט המקום שלכם.

טלפון

052-3882038

אימייל

placeboerm@gmail.com

כתובת

הגביש 4, כניסה א', נתניה

טלפון

052-3882038

אימייל

placeboerm@gmail.com

כתובת

הגביש 4, כניסה א', נתניה